Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lišty hranaté LHD |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.115 kg |
| EAN: | 8595057619920 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka (mm): | 17 mm |
| Výška (mm): | 17 mm |
| Materiál: | Plast |
| Typ materiálu: | PVC |
| Bezhalogenové: | Ne |
| Barva RAL: | 9003 |
| Délka (m): | 2 m |
| Délka (mm): | 2000 mm |
| Dodání v roli: | Ne |
| Druh upevnění: | Perforace dna |
| Minimální množství: | 2 |
| Ochranná fólie: | Ano |
| Počet pevných dělicích příček: | 0 |
| Počet zásuvných dělicích příček: | 0 |
| Povrchová ochrana: | Bez ošetření |
| Provedení krytu: | Zaklapávací |
| S kanálovou spojkou: | Ne |
| S upevňovací sponou kabelu: | Ne |
| Transparentní: | Ne |
| Typ balení: | prodej v celku |
| Užitečný průřez: | 190 mm2 |
| Výrobní společnost : | KOPOS KOLÍN a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Havlíčkova 432 280 02 Kolín Česká republika |
| E-mail : | kopos@kopos.cz |
