Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lišty oblé - LO,LE |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.155 kg |
| EAN: | 8595057656499 |
| Barva: | Světle šedá |
| Šířka (mm): | 34 mm |
| Výška (mm): | 10,5 mm |
| Materiál: | Plast |
| Bezhalogenové: | Ne |
| Barva RAL: | 7035 |
| Délka (mm): | 2000 mm |
| Minimální množství: | 2 |
| Množství v balení: | 60 |
| Počet kanálů: | 2 |
| S protiskluzovou úpravou: | Ne |
| Samolepicí: | Ne |
| Teplota použití: | -5 - 60 °C |
| Těsnicí manžeta: | Ne |
| Výrobní společnost : | KOPOS KOLÍN a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Havlíčkova 432 280 02 Kolín Česká republika |
| E-mail : | kopos@kopos.cz |
