Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lišty oblé - LO,LE |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.155 kg |
| EAN: | 8595057662193 |
| Barva: | tmavě šedá |
| Šířka (mm): | 34 mm |
| Výška (mm): | 10 mm |
| Materiál: | PVC |
| Bezolovnatý materiál: | ano |
| Délka (m): | 2 m |
| Mechanická ochrana: | IK07 |
| Samozhášivý materiál: | 30 s |
| Zkouška žhavou smyčkou: | 850 °C |
| Výrobní společnost : | KOPOS KOLÍN a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Havlíčkova 432 280 02 Kolín Česká republika |
| E-mail : | kopos@kopos.cz |
