Lišta 40x20,LHD40X20 "cena za 1m" I2 imitace tmavý dub KOPOS
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lišty hranaté LHD |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.23 kg |
| EAN: | 8595057656680 |
| Barva: | Hnědá |
| Šířka (mm): | 40 mm |
| Výška (mm): | 20 mm |
| Materiál: | Plast |
| Typ materiálu: | PVC |
| Bezhalogenové: | Ne |
| Délka (mm): | 2000 mm |
| Dodání v roli: | Ne |
| Druh upevnění: | Perforace dna |
| Ochranná fólie: | Ano |
| Počet pevných dělicích příček: | 0 |
| Počet zásuvných dělicích příček: | 0 |
| Povrchová ochrana: | Bez ošetření |
| Provedení krytu: | Zaklapávací |
| S kanálovou spojkou: | Ne |
| S upevňovací sponou kabelu: | Ne |
| Transparentní: | Ne |
| Užitečný průřez: | 560 mm2 |
| Výrobní společnost : | KOPOS KOLÍN a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Havlíčkova 432 280 02 Kolín Česká republika |
| E-mail : | kopos@kopos.cz |
