Lišta elegant
Lišty řady LE (40; 60; 80; 100) s přístrojovými nosiči jsou určeny pro montáž na stěnu. Nemontujeme je na podlahu, nejsou určeny k zátěži jako například šlapání.
Vyrábí se dle ČSN EN 50 085-1 (ČSN 37 0010) a dalších souvisejících norem, TP a schválené dokumentace.
Použitý materiál: tvrdý samozhášivý polyvinylchlorid (PVC) s teplotní odolností -5 °C až +60 °C.
Lišty a kanály vyhovují zkoušce odolnosti proti šíření plamene dle ČSN EN 50 085-1 čl. 12.1. a dle ČSN 33 2312 čl. 2.10. Je možné je použít na veškeré podklady stupně
hořlavosti A až C3, jsou odolné proti agresivnímu a chemickému prostředí (viz str. 130). Neodolávají UV záření, nejsou vhodné do venkovního prostředí.
Stupeň krytí až IP 40.
Lišty a příslušenství k lištovým rozvodům jsou standardně dodávány v bílé barvě RAL 9003. Vybrané lišty jsou nabízeny ve světle šedé barvě nebo imitaci dřeva. Po dohodě
jsou možné i jiné barevné odstíny.
Všechny lišty (mimo LV 11X10) mají na dně otvory pro upevnění.
Lišty se dodávají v délkách 2 a 3 metry s tolerancí ±1%.
Lišty řady LE (40; 60; 80; 100) s přístrojovými nosiči jsou určeny pro montáž na stěnu. Nemontujeme je na podlahu, nejsou určeny k zátěži jako například šlapání.
Vyrábí se dle ČSN EN 50 085-1 (ČSN 37 0010) a dalších souvisejících norem, TP a schválené dokumentace.
Použitý materiál: tvrdý samozhášivý polyvinylchlorid (PVC) s teplotní odolností -5 °C až +60 °C.
Lišty a kanály vyhovují zkoušce odolnosti proti šíření plamene dle ČSN EN 50 085-1 čl. 12.1. a dle ČSN 33 2312 čl. 2.10. Je možné je použít na veškeré podklady stupně
hořlavosti A až C3, jsou odolné proti agresivnímu a chemickému prostředí (viz str. 130). Neodolávají UV záření, nejsou vhodné do venkovního prostředí.
Stupeň krytí až IP 40.
Lišty a příslušenství k lištovým rozvodům jsou standardně dodávány v bílé barvě RAL 9003. Vybrané lišty jsou nabízeny ve světle šedé barvě nebo imitaci dřeva. Po dohodě
jsou možné i jiné barevné odstíny.
Všechny lišty (mimo LV 11X10) mají na dně otvory pro upevnění.
Lišty se dodávají v délkách 2 a 3 metry s tolerancí ±1%.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lišty elegant |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.46 kg |
| EAN: | 8595057620940 |
| Barva: | Zářivě bílá |
| Šířka (mm): | 79,5 mm |
| Výška (mm): | 20,5 mm |
| Materiál: | Plast |
| Bezhalogenové: | Ne |
| Barva RAL: | 9003 |
| Délka (mm): | 2000 mm |
| Dodání v roli: | Ne |
| Druh upevnění: | Perforace dna |
| Kvalita materiálu: | PVC |
| Minimální množství: | 2 |
| Množství v balení: | 20 |
| Ochranná fólie: | Ne |
| Počet pevných dělicích příček: | 1 |
| Počet zásuvných dělicích příček: | 0 |
| S kanálovou spojkou: | Ne |
| S upevňovací sponou kabelu: | Ano |
| Transparentní: | Ne |
| Užitečný průřez: | 840 mm2 |
| Výrobní společnost : | KOPOS KOLÍN a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Havlíčkova 432 280 02 Kolín Česká republika |
| E-mail : | kopos@kopos.cz |
