Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lišty podlahové, podlahové systémy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.651 kg |
| EAN: | 8595057609471 |
| Hloubka (mm): | 25 mm |
| Výška (mm): | 80 mm |
| Materiál: | Plast |
| Bezhalogenové: | Ne |
| Barva horního dílu: | Zářivě bílá |
| Barva RAL: | 9003 |
| Dekor: | Bez |
| Délka (mm): | 2000 mm |
| Minimální množství: | 2 |
| Množství v balení: | 16 |
| Montážní otvory do dna: | Ano |
| Ochranná fólie: | Ne |
| Počet dělicích příček: | 2 |
| S kobercovou lištou: | Ne |
| Těsnicí manžeta víka: | Bez |
| Užitečný průřez: | 1370 mm2 |
| Výrobní společnost : | KOPOS KOLÍN a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Havlíčkova 432 280 02 Kolín Česká republika |
| E-mail : | kopos@kopos.cz |
