Nosná podložka Rohož Mat S. Flexibilní pro absorbování tolerancí a ochranu střešní krytiny. Vhodné pro K2 SpeedRail 22.
Parametry:
- Materiál: EPDM
- Hmotnost: 0,37kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konstrukce a upevňovací materiál |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 4251786212873 |
| Šířka (mm): | 75.3 mm |
| Hloubka (mm): | 380 mm |
| Výška (mm): | 27,6 mm |
| Povrchová úprava: | Bez povrchové úpravy |
| Provedení: | Dlaždice |
| S montážním materiálem: | Ne |
| Výrobní společnost : | K2 Systems GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Haldenstraße 1 71272 Renningen-Malmsheim |
| E-mail : | info@k2-systems.com |
