Lišta nosná kovová děrovaná typ 5820/31 Niedax délka 3m=1ks !! Kopos
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lišty nosné-plastové a kovové |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.214 kg |
| EAN: | 8595057605688 |
| Výška (mm): | 10 mm |
| Materiál: | Ocel |
| Typ povrchu: | Bez ošetření |
| Délka (mm): | 3000 mm |
| Minimální množství: | 3 |
| Množství v balení: | 3 |
| Provedení: | Zvláštní profily |
| Středová vzdálenost otvorů: | 25 mm |
| Tloušťka materiálu: | 0,7 |
| Tvar otvoru: | Čtyřhranný otvor |
| Výrobní společnost : | KOPOS KOLÍN a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Havlíčkova 432 280 02 Kolín Česká republika |
| E-mail : | kopos@kopos.cz |
