Lišta nosná plastová děrovaná typ 5822DER Niedax 1ks=3m, cena za 1m Kopos
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lišty nosné-plastové a kovové |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.134 kg |
| EAN: | 8595057605640 |
| Výška (mm): | 10 mm |
| Materiál: | Ostatní |
| Délka (mm): | 3000 mm |
| Množství v balení: | 3 |
| Provedení: | Zvláštní profily |
| Středová vzdálenost otvorů: | 25 mm |
| Tvar otvoru: | Čtyřhranný otvor |
| Výrobní společnost : | KOPOS KOLÍN a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Havlíčkova 432 280 02 Kolín Česká republika |
| E-mail : | kopos@kopos.cz |
