Lišta S-Dome 6.10 Windbreaker lang K2 Systems 2003250
Větrovka K2 (deflektor) pro průhyb větru na zadní straně systému K2 S-Dome 6.10 (zvýšení přítlaku). Vhodné pro délky modulů 1448 mm - 1799 mm.
Parametry:
- Materiál: ocel s povlakem Magnelis ZM310
- Hmotnost: 2,147kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konstrukce a upevňovací materiál |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.2 kg |
| EAN: | 4251786214013 |
| Šířka (mm): | 2204 mm |
| Hloubka (mm): | 1 mm |
| Výška (mm): | 115,1 mm |
| Materiál: | Ocel |
| Povrchová úprava: | Ostatní, jiné |
| Provedení: | Ostatní, jiné |
| S montážním materiálem: | Ne |
| Výrobní společnost : | K2 Systems GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Haldenstraße 1 71272 Renningen-Malmsheim |
| E-mail : | info@k2-systems.com |
