Lišta SingleRail 36 hliník 4,8m K2 Systems 2004393
Montážní lišta s bočním připojením a statickým potvrzením v K2 Base.
Lze použít variabilně pro různé střešní napojení.
Délka: 4,8m
Materiál: Hliník EN AW-6063 T66
Z důvodu délky 4,8m pouze osobní odběr na prodejně v Benešově po předchozí objednávce.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konstrukce a upevňovací materiál |
|---|---|
| EAN: | 4251786215454 |
| Šířka (mm): | 39.4 mm |
| Výška (mm): | 36 mm |
| Materiál: | hliník |
| Délka (mm): | 4800 mm |
| Moment odporu Wx: | 2140 mm³ |
| Odporový moment Wy: | 3090 mm³ |
| S kabelovým kanálem: | Ne |
| Volitelný kabelový kanál: | Ne |
| Výrobní společnost : | K2 Systems GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Haldenstraße 1 71272 Renningen-Malmsheim |
| E-mail : | info@k2-systems.com |
