Lišta vkládací 11x10 mm,"cena za 1m" délka 2m, typ LV 11x10 HD, KOPOS
Lišta vkládací
Elektroinstalační lišty s příslušenstvím je možné instalovat do prostorů s nebezpečím výbuchu hořlavých látek dle ČSN EN 60 079-10, nebezpečná zóna 2.
Vyrábí se dle ČSN EN 50 085-1 (ČSN 37 0010) a dalších souvisejících norem, TP a schválené dokumentace.
Použitý materiál: tvrdý samozhášivý polyvinylchlorid (PVC) s teplotní odolností -5 °C až +60 °C.
Lišty a kanály vyhovují zkoušce odolnosti proti šíření plamene dle ČSN EN 50 085-1 čl. 12.1. a dle ČSN 33 2312 čl. 2.10. Je možné je použít na veškeré podklady stupně
hořlavosti A až C3, jsou odolné proti agresivnímu a chemickému prostředí (viz str. 130). Neodolávají UV záření, nejsou vhodné do venkovního prostředí.
Stupeň krytí až IP 40.
Lišty a příslušenství k lištovým rozvodům jsou standardně dodávány v bílé barvě RAL 9003. Vybrané lišty jsou nabízeny ve světle šedé barvě nebo imitaci dřeva. Po dohodě
jsou možné i jiné barevné odstíny.
Všechny lišty (mimo LV 11X10) mají na dně otvory pro upevnění.
Lišty se dodávají v délkách 2 a 3 metry s tolerancí ±1%.
Elektroinstalační lišty s příslušenstvím je možné instalovat do prostorů s nebezpečím výbuchu hořlavých látek dle ČSN EN 60 079-10, nebezpečná zóna 2.
Vyrábí se dle ČSN EN 50 085-1 (ČSN 37 0010) a dalších souvisejících norem, TP a schválené dokumentace.
Použitý materiál: tvrdý samozhášivý polyvinylchlorid (PVC) s teplotní odolností -5 °C až +60 °C.
Lišty a kanály vyhovují zkoušce odolnosti proti šíření plamene dle ČSN EN 50 085-1 čl. 12.1. a dle ČSN 33 2312 čl. 2.10. Je možné je použít na veškeré podklady stupně
hořlavosti A až C3, jsou odolné proti agresivnímu a chemickému prostředí (viz str. 130). Neodolávají UV záření, nejsou vhodné do venkovního prostředí.
Stupeň krytí až IP 40.
Lišty a příslušenství k lištovým rozvodům jsou standardně dodávány v bílé barvě RAL 9003. Vybrané lišty jsou nabízeny ve světle šedé barvě nebo imitaci dřeva. Po dohodě
jsou možné i jiné barevné odstíny.
Všechny lišty (mimo LV 11X10) mají na dně otvory pro upevnění.
Lišty se dodávají v délkách 2 a 3 metry s tolerancí ±1%.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vkládací lišty v bílé barvě |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 8595057608504 |
| Barva: | Zářivě bílá |
| Šířka (mm): | 11 mm |
| Výška (mm): | 10 mm |
| Materiál: | Plast |
| Bezhalogenové: | Ne |
| Barva RAL: | 9003 |
| Délka (mm): | 2000 mm |
| Dodání v roli: | Ne |
| Druh upevnění: | Ostatní |
| Kvalita materiálu: | PVC |
| Minimální množství: | 3 |
| Množství v balení: | 150 |
| Ochranná fólie: | Ne |
| Počet pevných dělicích příček: | 0 |
| Počet zásuvných dělicích příček: | 0 |
| S kanálovou spojkou: | Ne |
| S upevňovací sponou kabelu: | Ne |
| Transparentní: | Ne |
| Užitečný průřez: | 45 mm2 |
| Výrobní společnost : | KOPOS KOLÍN a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Havlíčkova 432 280 02 Kolín Česká republika |
| E-mail : | kopos@kopos.cz |
