Lišta vkládací 18x13mm "cena za 1m" délka 2m, typ LV 18x13 SD, KOPOS
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vkládací lišty v bílé barvě |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.105 kg |
| EAN: | 8595568903068 |
| Barva: | Hnědá |
| Šířka (mm): | 17,7 mm |
| Výška (mm): | 13,7 mm |
| Materiál: | Plast |
| Bezhalogenové: | Ne |
| Délka (mm): | 2000 mm |
| Dodání v roli: | Ne |
| Druh upevnění: | Perforace dna |
| Kvalita materiálu: | PVC |
| Minimální množství: | 2 |
| Množství v balení: | 70 |
| Ochranná fólie: | Ano |
| Počet pevných dělicích příček: | 0 |
| Počet zásuvných dělicích příček: | 0 |
| S kanálovou spojkou: | Ne |
| S upevňovací sponou kabelu: | Ne |
| Transparentní: | Ne |
| Užitečný průřez: | 145 mm2 |
| Výrobní společnost : | KOPOS KOLÍN a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Havlíčkova 432 280 02 Kolín Česká republika |
| E-mail : | kopos@kopos.cz |
