Lišta vkládací 39x25mm "cena za 1ks" rohová délka 2,6m, typ LR 30 HB, KOPOS
Lišta vkládací rohová 39 x 25 mm
Elektroinstalační lišty s příslušenstvím je možné instalovat do prostorů s nebezpečím výbuchu hořlavých látek dle ČSN EN 60 079-10, nebezpečná zóna 2.
Vyrábí se dle ČSN EN 50 085-1 (ČSN 37 0010) a dalších souvisejících norem, TP a schválené dokumentace.
Použitý materiál: tvrdý samozhášivý polyvinylchlorid (PVC) s teplotní odolností -5 °C až +60 °C.
Lišty a kanály vyhovují zkoušce odolnosti proti šíření plamene dle ČSN EN 50 085-1 čl. 12.1. a dle ČSN 33 2312 čl. 2.10. Je možné je použít na veškeré podklady stupně
hořlavosti A až C3, jsou odolné proti agresivnímu a chemickému prostředí (viz str. 130). Neodolávají UV záření, nejsou vhodné do venkovního prostředí.
Stupeň krytí až IP 40.
Lišty a příslušenství k lištovým rozvodům jsou standardně dodávány v bílé barvě RAL 9003. Vybrané lišty jsou nabízeny ve světle šedé barvě nebo imitaci dřeva. Po dohodě
jsou možné i jiné barevné odstíny.
Lišty se dodávají v délce 2,6m s tolerancí ±1%.
VZHLEDEM K DÉLCE LIŠTY NELZE ZASLAT PŘEPRAVNÍ SPOLEČNOSTÍ, POUZE OSOBNÍ ODBĚR NA PRODEJNĚ !!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vkládací lišty v bílé barvě |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.375 kg |
| EAN: | 8595057615908 |
| Barva: | Zářivě bílá |
| Šířka (mm): | 65 mm |
| Výška (mm): | 24,5 mm |
| Materiál: | Plast |
| Bezhalogenové: | Ne |
| Barva RAL: | 9003 |
| Délka (mm): | 2600 mm |
| Délka ramena: | 39 mm |
| Kvalita materiálu: | PVC |
| Množství v balení: | 26 |
| Ochranná fólie: | Ne |
| Počet pevných dělicích příček: | 0 |
| Počet zásuvných dělicích příček: | 0 |
| S upevňovací sponou kabelu: | Ne |
| Spodní díl s dělicí příčkou: | Bez |
| Užitečný průřez: | 560 mm2 |
| Výrobní společnost : | KOPOS KOLÍN a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Havlíčkova 432 280 02 Kolín Česká republika |
| E-mail : | kopos@kopos.cz |
