Drážkovou matici MK2 lze nasadit na libovolné místo na liště K2 a ta je po nasazení automaticky fixována v drážce lišty. Její uchycení ale umožňuje pohyb v rámci kolejnice.
Matice MK2 není kompatibilní se systémy MiniRail, MicroRail a systémy plochých střech Dome 6 s vrcholem a Dome V.
Obsah balení:
- 1ks M drážková matice K2 (1001643), nerezová ocel, PA
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konstrukce a upevňovací materiál |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 4251786201013 |
| Šířka (mm): | 50 mm |
| Hloubka (mm): | 33,8 mm |
| Výška (mm): | 12,5 mm |
| Materiál: | Nerez |
| Povrchová úprava: | Ostatní, jiné |
| Provedení: | Ostatní, jiné |
| S montážním materiálem: | Ne |
| Výrobní společnost : | K2 Systems GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Haldenstraße 1 71272 Renningen-Malmsheim |
| E-mail : | info@k2-systems.com |
