Miniaturní relé RM 024LD-N 24VDC 4 CO LED odrušovací dioda TELE Haase 100604FD-N
Miniaturní relé TELE Haase 100604FD-N, 24VDC, 4 přepínací kontakty, LED, volnoběžná dioda
BALOVÁ JEDNOTKA 10 KS. Miniaturní relé řady RM LED + mechanický ukazatel polohy volnoběžná dioda ruční ovládání (uzamykatelné) napájecí napětí 24VDC 4 přepínací kontakty (6A)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | TELLE Haase |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 9008662015463 |
| Šířka (mm): | 21 mm |
| Hloubka (mm): | 35,5 mm |
| Výška (mm): | 27,4 mm |
| Krytí (IP): | IP40 |
| Typ el. připojení: | Plochá zásuvná přípojka |
| Druh napětí pro ovládání: | DC |
| Jmenovité řídicí napájecí napětí Us DC: | 24 - 24 V |
| Počet přepínacích kontaktů: | 4 |
| S odnímatelnými svorkami: | Ne |
| Kompletní přístroj s podstavcem: | Ne |
| Pohon, pólování: | Nepólované |
| S nuceným vedením kontaktů: | Ne |
| Spínání pohonu: | Monostabilní |
| Typ spínacího kontaktu: | Jednoduchý kontakt |
| Výrobní společnost : | TELE Haase Steuergeräte GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Vorarlberger Allee 38 (Zufahrt von: Slamastraße 37) 1230 Wien Österreich |
| E-mail : | info@tele-haase.at |
