Miniaturní relé RM 730L-N 230V AC 4 CO LED TELE Haase 100619LD-N
TELE Haase 100619LD-N miniaturní relé 230VAC, 4 přepínací kontakty, LED
BALOVÁ JEDNOTKA 10 KS. Miniaturní relé série RM LED + mechanický ukazatel polohy ruční ovládání (uzamykatelné) napájecí napětí 230VAC 4 přepínací kontakty (6A)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | TELLE Haase |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.034 kg |
| EAN: | 9008662015630 |
| Šířka (mm): | 21 mm |
| Hloubka (mm): | 35,5 mm |
| Výška (mm): | 27,4 mm |
| Krytí (IP): | IP40 |
| Typ el. připojení: | Plochá zásuvná přípojka |
| Druh napětí pro ovládání: | AC |
| Jmenovité řídicí napájecí napětí Us AC 50 Hz: | 230 - 230 V |
| Jmenovité řídicí napájecí napětí Us AC 60 Hz: | 230 - 230 V |
| Počet přepínacích kontaktů: | 4 |
| S odnímatelnými svorkami: | Ne |
| Kompletní přístroj s podstavcem: | Ne |
| Pohon, pólování: | Nepólované |
| S nuceným vedením kontaktů: | Ne |
| Spínání pohonu: | Monostabilní |
| Typ spínacího kontaktu: | Jednoduchý kontakt |
| Výrobní společnost : | TELE Haase Steuergeräte GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Vorarlberger Allee 38 (Zufahrt von: Slamastraße 37) 1230 Wien Österreich |
| E-mail : | info@tele-haase.at |
