Přístroj pro hlasovou komunikaci v systému.
Připojení systémové sběrnice pro celé tlačítkové tablo.
3 stavové LED diody, snímač intenzity osvětlení (režim den/noc).
Svorky pro připojení zámku. Přídavný bezpotenciálový kontakt pro druhý zámek.
Svorky pro připojení snímače otevření dveří nebo zámku.
Svorky pro připojení odchodového tlačítka.
Nastavitelný časový interval pro otevření zámku.
Nastavení hlasitosti komunikace.
1 tlačítko pro vyzvánění, podsvícení v režimu den/noc.
Možnost nastavení jednoduchého nebo dvojitého režimu tlačítek.
Rozměry (v × š × h): 72 × 96 × 38 mm
Stupeň krytí: IP 54
Pracovní teploty: –40 až +55 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ABB-Welcome |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 6955891804012 |
| Šířka (mm): | 960 mm |
| Hloubka (mm): | 380 mm |
| Výška (mm): | 720 mm |
| Výrobní společnost : | ABB s.r.o. Jablonec |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, Michle, 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | contact.center@cz.abb.com |
