Monitorovací relé E1IM10AACL10 230V AC 1f multifunkční 1 CO TELE Haase 1340200
Monitorování proudu TELE Haase 1340200 1fázový, 10A, multifunkční, 1 přepínací kontakt, 230V AC
Monitorovací relé Monitorování proudu řady ENYA 1fázový multifunkční měřicí rozsah 10A měření napětí = napájecí napětí napájecí napětí 230V AC 1 šířka přepínacího kontaktu 17,5mm provedení instalace
Doplňkové parametry
| Kategorie: | TELLE Haase |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 9008662005600 |
| Šířka (mm): | 17,5 mm |
| Hloubka (mm): | 65 mm |
| Výška (mm): | 87 mm |
| Typ el. připojení: | Šroubové připojení |
| Druh napětí pro ovládání: | AC |
| Jmenovité řídicí napájecí napětí Us AC 50 Hz: | 230 - 230 V |
| Jmenovité řídicí napájecí napětí Us AC 60 Hz: | 230 - 230 V |
| Počet přepínacích kontaktů: | 1 |
| Max. přípustná doba zpoždění odtahu: | 10 s |
| Min. nastavitelná doba zpoždění odtahu: | 0,1 s |
| S odnímatelnými svorkami: | Ne |
| Možná jednofázová hystereze: | Ano |
| Možná třífázová hystereze: | Ne |
| Funkce stejnosměrné hystereze: | Ne |
| Měřicí rozsah proudu: | 0,5 - 10 A |
| Možný jednofázový nadproud: | Ano |
| Možný jednofázový podproud: | Ano |
| Možný třífázový nadproud: | Ne |
| Možný třífázový podproud: | Ne |
| Obsahuje funkci stejnosměrného nadproudu: | Ne |
| Obsahuje funkci stejnosměrného podproudu: | Ne |
| Výrobní společnost : | TELE Haase Steuergeräte GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Vorarlberger Allee 38 (Zufahrt von: Slamastraße 37) 1230 Wien Österreich |
| E-mail : | info@tele-haase.at |
