Monitorovací relé E1PF400VSY01 3f monitorování otáčení a poruch fází a asymetrie TELE Haase 1340300
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | TELLE Haase |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 9008662004863 |
| Šířka (mm): | 17,5 mm |
| Hloubka (mm): | 65 mm |
| Výška (mm): | 87 mm |
| Typ el. připojení: | Šroubové připojení |
| Druh napětí pro ovládání: | AC |
| Jmenovité řídicí napájecí napětí Us AC 50 Hz: | 230 - 400 V |
| Jmenovité řídicí napájecí napětí Us AC 60 Hz: | 230 - 400 V |
| Počet přepínacích kontaktů: | 1 |
| Funkce kontroly sledu fází: | Ano |
| Funkce rozpoznání asymetrie: | Ano |
| Funkce rozpoznání podpětí: | Ne |
| Funkce rozpoznání přepětí: | Ne |
| Funkce rozpoznání výpadku fází: | Ano |
| Max. přípustná doba zpoždění odtahu: | 0,1 s |
| Měřicí rozsah napětí: | 161 - 520 V |
| Min. nastavitelná doba zpoždění odtahu: | 0,1 s |
| S odnímatelnými svorkami: | Ne |
| Výrobní společnost : | TELE Haase Steuergeräte GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Vorarlberger Allee 38 (Zufahrt von: Slamastraße 37) 1230 Wien Österreich |
| E-mail : | info@tele-haase.at |
