Monitorovací relé E1YM400VS10 1f nebo 3f multifunkční TELE Haase 1340405
Hlídací relé E1YM400VS10
Multifunkční hlídací relé 3-fázového napětí, 1P
Hlídání parametrů 3-fázového napětí – hodnota napětí každé fáze, volitelně sled fází, výpadek fáze, přerušení nulového vodiče
1 přepínací kontakt
TECHNICKÉ INFO
měření efektivní hodnoty každé fáze
hlídání hodnoty napětí – podpětí nebo tolerance ± 30 %
volitelné hlídání sledu fází
hlídání výpadku fáze
hlídání přerušení nulového vodiče
volitelné připojení nulového vodiče
optická indikace
napájení z hlídaného napětí
modulové provedení na lištu DIN
Doplňkové parametry
| Kategorie: | TELLE Haase |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.45 kg |
| EAN: | 9008662004849 |
| Šířka (mm): | 17,5 mm |
| Hloubka (mm): | 65 mm |
| Výška (mm): | 87 mm |
| Typ el. připojení: | Šroubové připojení |
| Druh napětí pro ovládání: | AC |
| Jmenovité řídicí napájecí napětí Us AC 50 Hz: | 230 - 400 V |
| Jmenovité řídicí napájecí napětí Us AC 60 Hz: | 230 - 400 V |
| Počet přepínacích kontaktů: | 1 |
| Max. přípustná doba zpoždění odtahu: | 10 s |
| Min. nastavitelná doba zpoždění odtahu: | 0 s |
| S odnímatelnými svorkami: | Ne |
| Měřicí rozsah napětí 1: | 161 - 520 V |
| Možná jednofázová hystereze: | Ano |
| Možná třífázová hystereze: | Ano |
| Možné jednofázové podpětí: | Ano |
| Možné jednofázové přepětí: | Ne |
| Možné třífázové podpětí: | Ano |
| Možné třífázové přepětí: | Ne |
| Obsahuje funkci stejnosměrné hystereze: | Ne |
| Obsahuje funkci stejnosměrného podpětí: | Ne |
| Obsahuje funkci stejnosměrného přepětí: | Ne |
| Reakční hodnota napětí: | 161 - 161 V |
| Typ napětí měřicí oblasti: | AC |
| Výrobní společnost : | TELE Haase Steuergeräte GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Vorarlberger Allee 38 (Zufahrt von: Slamastraße 37) 1230 Wien Österreich |
| E-mail : | info@tele-haase.at |
