Monitorovací relé E3TF01 230V AC monitorování teploty TELE Haase 1341600
Hlídací relé E3TF01 230 V AC
Hlídací relé teploty (termistory, bimetal), volitelné hlídání zkratu a přerušení vedení, 1P
Hlídání odporu PTC (až 6 v sérii)
Možnost použití bimetalového čidla
Volitelná detekce zkratu vedení
Paměť chyby
Interní i externí RESET
1 přepínací kontakt
TECHNICKÉ INFO
prahová úroveň 3,6 kΩ
volitelná detekce zkratu (≤ 20 Ω)
optická indikace
galvanicky oddělené napájecí napětí 230 V AC
interní i externí RESET
RESET přerušením napájecího napětí
modulové provedení na lištu DIN
Doplňkové parametry
| Kategorie: | TELLE Haase |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.139 kg |
| EAN: | 9008662005129 |
| Šířka (mm): | 35 mm |
| Hloubka (mm): | 65 mm |
| Výška (mm): | 87 mm |
| Typ el. připojení: | Šroubové připojení |
| Druh napětí pro ovládání: | AC |
| Jmenovité řídicí napájecí napětí Us AC 50 Hz: | 230 - 230 V |
| Jmenovité řídicí napájecí napětí Us AC 60 Hz: | 230 - 230 V |
| Počet přepínacích kontaktů: | 1 |
| S odnímatelnými svorkami: | Ne |
| Možnost externího resetu: | Ano |
| Možnost uložení chyb: | Ano |
| Počet měřicích obvodů: | 2 |
| Výrobní společnost : | TELE Haase Steuergeräte GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Vorarlberger Allee 38 (Zufahrt von: Slamastraße 37) 1230 Wien Österreich |
| E-mail : | info@tele-haase.at |
