Monitorovací relé G2CU400V10AL10 zatížení 1f nebo 3f detekce účiníku (COS PHI) monitor. nedostatečného zatížení 1CO série Gamma TELE Haase 2390600
Hlídací relé G2CU400V10AL10
Relé pro hlídání běhu nasucho odstředivých čerpadel s 1-fázovými i 3-fázovými motory
- Jedna rozhodovací úroveň – podtížení
- Časové zpoždění po zapnutí a po chybě
- Paměť chyby
- Rozpoznání vypnutého motoru In = 0
- 1 přepínací kontakt
TECHNICKÉ INFO
- jedna rozhodovací úroveň 0,1 – 1 cos φ
- časové zpoždění až 100 s po zapnutí
- časové zpoždění až 40 s po chybě
- hystereze 3 %
- nastavení kontaktu při In = 0
- optická indikace
- vhodný i pro obvody s FM (10 – 100 Hz)
- galvanicky oddělené napájecí napětí modulem TR 2 … V AC nebo SNT 24 V DC
- průmyslové provedení na lištu DIN
Doplňkové parametry
| Kategorie: | TELLE Haase |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.35 kg |
| EAN: | 9008662002883 |
| Jmenovité napětí (V): | 40 - 415 V |
| Šířka (mm): | 22,5 mm |
| Hloubka (mm): | 108 mm |
| Výška (mm): | 90 mm |
| Počet fází: | 3 |
| Typ el. připojení: | Šroubové připojení |
| Druh napětí pro ovládání: | AC/DC |
| Jmenovité řídicí napájecí napětí Us AC 50 Hz: | 24 - 400 V |
| Jmenovité řídicí napájecí napětí Us AC 60 Hz: | 24 - 400 V |
| Jmenovité řídicí napájecí napětí Us DC: | 24 - 24 V |
| Počet přepínacích kontaktů: | 1 |
| Max. přípustná doba zpoždění odtahu: | 40 s |
| Min. nastavitelná doba zpoždění odtahu: | 0,1 s |
| S odnímatelnými svorkami: | Ne |
| Jmenovitý provozní kmitočet: | 10 - 100 Hz |
| Max. přípustná doba zpoždění odezvy: | 100 s |
| Měřicí proud: | 0,5 - 10 A |
| Min. nastavitelná doba zpoždění odezvy: | 1 s |
| Nastavitelná hodnota odezvy pro cos fi: | 0,1 - 1 |
| Výrobní společnost : | TELE Haase Steuergeräte GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Vorarlberger Allee 38 (Zufahrt von: Slamastraße 37) 1230 Wien Österreich |
| E-mail : | info@tele-haase.at |
