Monitorovací relé G2IM5AL20 24-240VAC/DC 1f multifunkční 2 CO série Gamma TELE Haase 2390411
Hlídací relé G2IM5AL20 24 – 240 V AC/DC
Multifunkční hlídací relé 1-fázového proudu v rozsahu 1 mA – 5 A, paměť chyby, 2P
Hlídání hodnoty 1-fázového proudu AC/DC – podproud, nadproud a tolerance v okně
Paměť chyby
2 přepínací kontakty
TECHNICKÉ INFO
3 proudové rozsahy 20 mA, 1 A a 5 A AC/DC
podproud, nadproud, tolerance 5% – 100 % z rozsahu
paměť chyby
optická indikace
galvanicky oddělené napájecí napětí modulem TR 2 … V AC nebo UNI 24 – 240 V AC/DC
průmyslové provedení na lištu DIN
možnost zaplombování nastavených hodnot
Doplňkové parametry
| Kategorie: | TELLE Haase |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.23 kg |
| EAN: | 9008662002746 |
| Šířka (mm): | 22,5 mm |
| Hloubka (mm): | 108 mm |
| Výška (mm): | 90 mm |
| Typ el. připojení: | Šroubové připojení |
| Druh napětí pro ovládání: | AC/DC |
| Jmenovité řídicí napájecí napětí Us AC 50 Hz: | 24 - 240 V |
| Jmenovité řídicí napájecí napětí Us AC 60 Hz: | 24 - 240 V |
| Jmenovité řídicí napájecí napětí Us DC: | 24 - 240 V |
| Počet přepínacích kontaktů: | 2 |
| Max. přípustná doba zpoždění odtahu: | 10 s |
| Min. nastavitelná doba zpoždění odtahu: | 0,1 s |
| S odnímatelnými svorkami: | Ne |
| Možná jednofázová hystereze: | Ano |
| Možná třífázová hystereze: | Ne |
| Max. přípustná doba zpoždění odezvy: | 10 s |
| Min. nastavitelná doba zpoždění odezvy: | 0 s |
| Funkce stejnosměrné hystereze: | Ano |
| Měřicí rozsah proudu: | 0,001 - 5 A |
| Možný jednofázový nadproud: | Ano |
| Možný jednofázový podproud: | Ano |
| Možný třífázový nadproud: | Ne |
| Možný třífázový podproud: | Ne |
| Obsahuje funkci stejnosměrného nadproudu: | Ano |
| Obsahuje funkci stejnosměrného podproudu: | Ano |
| Výrobní společnost : | TELE Haase Steuergeräte GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Vorarlberger Allee 38 (Zufahrt von: Slamastraße 37) 1230 Wien Österreich |
| E-mail : | info@tele-haase.at |
