Monitorovací relé G2TF02 24-240VAC/DC monitorování teploty 2 CO série Gamma TELE Haase 2390111
Časové relé E1ZM10 12 – 240 V AC/DC
Základní časové relé s kompletním souborem nejpoužívanějších časových funkcí a napájením od 12 V AC/DC
7 časových funkcí
Zpožděné a impulsní průběhy
1 přepínací kontakt
7 časových rozsahů
Napájecí napětí od 12 V AC/DC
TECHNICKÉ INFO
časové rozsahy 50 ms – 100 hodin
1 přepínací kontakt 8A / 250 V AC
zatížitelný řídicí kontakt
optická indikace
UNI napájecí napětí 12 – 240 V AC/DC
modulární provedení na lištu DIN
Doplňkové parametry
| Kategorie: | TELLE Haase |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.16 kg |
| EAN: | 9008662002524 |
| Šířka (mm): | 22,5 mm |
| Hloubka (mm): | 108 mm |
| Výška (mm): | 90 mm |
| Typ el. připojení: | Šroubové připojení |
| Druh napětí pro ovládání: | AC/DC |
| Jmenovité řídicí napájecí napětí Us AC 50 Hz: | 24 - 240 V |
| Jmenovité řídicí napájecí napětí Us AC 60 Hz: | 24 - 240 V |
| Jmenovité řídicí napájecí napětí Us DC: | 24 - 240 V |
| Počet přepínacích kontaktů: | 2 |
| S odnímatelnými svorkami: | Ne |
| Možnost externího resetu: | Ano |
| Možnost uložení chyb: | Ano |
| Počet měřicích obvodů: | 1 |
| Výrobní společnost : | TELE Haase Steuergeräte GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Vorarlberger Allee 38 (Zufahrt von: Slamastraße 37) 1230 Wien Österreich |
| E-mail : | info@tele-haase.at |
