Mureva Styl MUR34007 Ochranný kryt pro zápustnou montáž, IP44, Schneider Electric
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mureva Styl IP55 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.01 kg |
| EAN: | 3606480892202 |
| Šířka (mm): | 75 mm |
| Hloubka (mm): | 76 mm |
| Výška (mm): | 33 mm |
| Krytí (IP): | 44 |
| Výrobní společnost : | Schneider Electric CZ, s.r.o |
|---|---|
| Adresa : | U Trezorky 921/2 Praha 158 00 |
| E-mail : | podpora@se.com |
