Mureva Styl MUR34107 Rámeček IP55 pro zapuštěnou montáž 1-násobný, Antracit
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rámečky Mureva Styl IP55 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 3606480789991 |
| Barva: | antracit |
| Šířka (mm): | 84 mm |
| Hloubka (mm): | 28 mm |
| Výška (mm): | 84 mm |
| Materiál: | Plast |
| Počet pozic: | 1 |
| Směr montáže: | Horizontální a vertikální |
| Povrchová úprava: | Lakované |
| Typ povrchu: | Matný |
| Bezhalogenové: | Ano |
| Antibakteriální ošetření: | Ne |
| Pevnost v rázu: | IK08 |
| Krytí (IP): | IP55 |
| Barva RAL: | 7016 |
| Druh upevnění: | Svěrné/šroubovací upevnění |
| Montáž pod omítku: | Ne |
| Počet jednotek: | 1 |
| S montážní mřížkou: | Ano |
| Se sklopným víkem: | Ne |
| Textové pole/popisovací plocha: | Ne |
| Transparentní: | Ne |
| Výrobní společnost : | Schneider Electric CZ, s.r.o |
|---|---|
| Adresa : | U Trezorky 921/2 Praha 158 00 |
| E-mail : | podpora@se.com |
