Mureva Styl MUR34555 Žárovka E14 pro signalizační světlo, Schneider Electric
Mureva Styl, 5 x E14 bulb 250V. typ produktu nebo součásti: žárovka.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mureva Styl IP55 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.01 kg |
| EAN: | 3606480790102 |
| Šířka (mm): | 16 mm |
| Hloubka (mm): | 36 mm |
| Výška (mm): | 16 mm |
| Výrobní společnost : | Schneider Electric CZ, s.r.o |
|---|---|
| Adresa : | U Trezorky 921/2 Praha 158 00 |
| E-mail : | podpora@se.com |
