Mureva Styl MUR35020 Přepínač křížový č.7, IP55, Antracit, Schneider Electric
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vypínače Mureva Styl IP55 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 3606480789229 |
| Barva: | antracit |
| Řazení: | č.7 |
| Šířka (mm): | 71 mm |
| Hloubka (mm): | 60 mm |
| Výška (mm): | 40 mm |
| Materiál: | Plast |
| Povrchová úprava: | Bez ošetření |
| Typ materiálu: | Termoplast |
| Typ povrchu: | Matný |
| Antibakteriální ošetření: | Ne |
| Krytí (IP): | IP55 |
| S montážní deskou: | Ne |
| Barva RAL: | 7016 |
| Druh ovládání: | Kolébka/tlačítko |
| Druh připojení: | Zástrčková svorka |
| Druh upevnění: | Šroubovací upevnění |
| Druh zapojení: | Křížový přepínač |
| Jmenovitý proud (A): | 10 A |
| Jmenovité napětí (V): | 250 V |
| Montáž: | Základní prvek s kompletním krytem |
| Montážní hloubka (mm): | 10 |
| Počet ovládacích kolébek: | 1 |
| Spínací proud pro zářivky (AX): | 10 AX |
| Tlačítkový spínač: | Ne |
| Výrobní společnost : | Schneider Electric CZ, s.r.o |
|---|---|
| Adresa : | U Trezorky 921/2 Praha 158 00 |
| E-mail : | podpora@se.com |
