Mureva Styl MUR35033 Kompletní Spínač dvojpólový č.2 16AX, IP55, povrchový, Antracit
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mureva Styl IP55 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 3606480789175 |
| Barva: | antracitová |
| Šířka (mm): | 57 mm |
| Hloubka (mm): | 76 mm |
| Výška (mm): | 76 mm |
| Krytí (IP): | 55 |
| Výrobní společnost : | Schneider Electric CZ, s.r.o |
|---|---|
| Adresa : | U Trezorky 921/2 Praha 158 00 |
| E-mail : | podpora@se.com |
