Mureva Styl MUR39067 Kompletní mechanický časový spínač, IP55, povrchová, Bílý, Schneider
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mureva Styl IP55 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 3606480892196 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka (mm): | 83 mm |
| Hloubka (mm): | 93 mm |
| Výška (mm): | 89 mm |
| Krytí (IP): | 55 |
| Výrobní společnost : | Schneider Electric CZ, s.r.o |
|---|---|
| Adresa : | U Trezorky 921/2 Praha 158 00 |
| E-mail : | podpora@se.com |
