Mureva Styl MUR39101 Rámeček IP55 pro zapuštěnou montáž 2-násobný horizontální, Bílý
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rámečky Mureva Styl IP55 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 3606480790027 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka (mm): | 84 mm |
| Hloubka (mm): | 23 mm |
| Výška (mm): | 155 mm |
| Materiál: | Plast |
| Směr montáže: | Horizontální |
| Povrchová úprava: | Bez ošetření |
| Typ povrchu: | Lesklý |
| Bezhalogenové: | Ano |
| Antibakteriální ošetření: | Ne |
| Pevnost v rázu: | IK08 |
| Krytí (IP): | IP55 |
| Barva RAL: | 9003 |
| Druh upevnění: | Svěrné/šroubovací upevnění |
| Montáž pod omítku: | Ne |
| Počet jednotek: | 2 |
| S montážní mřížkou: | Ano |
| Se sklopným víkem: | Ne |
| Textové pole/popisovací plocha: | Ne |
| Transparentní: | Ne |
| Výrobní společnost : | Schneider Electric CZ, s.r.o |
|---|---|
| Adresa : | U Trezorky 921/2 Praha 158 00 |
| E-mail : | podpora@se.com |
