Mureva Styl MUR39914 Povrchová instalační krabice IP55 2-násobná horizontální, Bílá
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krabice Mureva Styl IP55 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.123 kg |
| EAN: | 3606480789878 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka (mm): | 72 mm |
| Hloubka (mm): | 143 mm |
| Výška (mm): | 59 mm |
| Materiál: | Plast |
| Počet pozic: | 2 |
| Směr montáže: | Horizontální |
| Povrchová úprava: | Bez ošetření |
| Typ materiálu: | Termoplast |
| Typ povrchu: | Matný |
| Bezhalogenové: | Ano |
| Krytí (IP): | IP55 |
| Barva RAL: | 9003 |
| Montáž: | Krabice pro montáž na omítku |
| Odolné proti nárazům: | Ano |
| Počet jednotek: | 2 |
| S krycím rámečkem: | Ne |
| S otvorem pro zavedení kabelu: | Ano |
| Transparentní: | Ne |
| Výrobní společnost : | Schneider Electric CZ, s.r.o |
|---|---|
| Adresa : | U Trezorky 921/2 Praha 158 00 |
| E-mail : | podpora@se.com |
