Náhradní díl KEZ krabice elektroinstalační do zateplení Kopos
Náhradní díl krabice do zateplení je samostatná elektroinstalační krabice, která se běžně dodává v setu KEZ. Krabici je nutné použít pouze v kombinaci s nosným tubusem v obvyklém montážním postupu. Samostatné použití náhradního dílu, bez nosného tubusu není možné. Součástí náhradního dílu jsou čtyři samořezné šrouby pro přichycení krabice k tubusu.
Technické parametry:
- Jmenovité napětí: 400 V
- Jmenovitý proud: 16 A
- Materiál: PP
- Bezolovnatý materiál: ano
- Samozhášivý materiál: ano
- Teplotní odolnost: -25 až 60 °C
- Hmotnost: 30 g
- Rozměry: 74 x 74 mm
- Umožňuje montáž dvojzásuvky: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Instalační krabice pro montáž do zateplených fasád domů |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.024 kg |
| EAN: | 8595568925275 |
| Barva: | Šedá |
| Šířka (mm): | 74 mm |
| Materiál: | Plast |
| Bezhalogenové: | Ano |
| ? Způsob montáže: | Montáž na stěnu/strop |
| Délka (mm): | 74 mm |
| Druh průchodky skříně: | Ostatní |
| Jmenovité provozní napětí Ui: | 500 V |
| Max. průřez vodiče: | 4 mm2 |
| Množství v balení: | 1 |
| Montáž do půdy: | Ne |
| Montáž pod vodou: | Ne |
| Odolné proti povětrnostním vlivům: | Ne |
| Osazení: | Bez |
| Pro výbušnou zónu plynu: | Bez |
| Pro výbušnou zónu prachu: | Bez |
| Provedení testované ohledně nebezpečí výbuchu: | Ne |
| Se stíněním: | Ne |
| Teplota použití: | -25 - 60 °C |
| Tvar: | Ostatní |
| Zachování funkce: | Bez |
| Zavedení zezadu: | Ano |
| Výrobní společnost : | KOPOS KOLÍN a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Havlíčkova 432 280 02 Kolín Česká republika |
| E-mail : | kopos@kopos.cz |
