Napájecí zdroj 100W (LED driver) 230V/12V IP67 kovový (ADWS-100-12) Greenlux GXLD186
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Napájecí zdroje a napaječe pro LED osvětlení |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 5902135125403 |
| Šířka (mm): | 62 mm |
| Výška (mm): | 17 mm |
| Krytí (IP): | IP67 |
| Délka (mm): | 182 mm |
| Jmenovité napětí (V): | 170-264 V |
| Montáž na normálně zápalné podklady: | Ano |
| Třída izolace: | I |
| Výstupní napětí (V): | 12V DC |
| Certifikační znaky: | CE |
| Výrobní společnost : | Greenlux s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Na Zbytkách 41 739 01 Staré Město u Frýdku-Místku |
| E-mail : | greenlux@greenlux.cz |
