Napájecí zdroj 100W (LED driver) M-SLIM 230V/12V IP20 (ADLS-100-12) Greenlux GXLD113
ELEKTRONICKÝ DRIVER LED
• určeno pro vestavné použití
• nastavitelný rozsah napětí
• stabilizované výstupní parametry
• ochrana proti:
- zkratu
- přetížení
- přepětí
- přehřátí
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Napájecí zdroje a napaječe pro LED osvětlení |
|---|---|
| EAN: | 5902135119402 |
| Šířka (mm): | 46 mm |
| Výška (mm): | 36 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Délka (mm): | 188 mm |
| Jmenovité napětí (V): | 140-264 V |
| Montáž na normálně zápalné podklady: | Ano |
| Třída izolace: | I |
| Výstupní napětí (V): | 12V DC |
| Certifikační znaky: | CE |
| Výrobní společnost : | Greenlux s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Na Zbytkách 41 739 01 Staré Město u Frýdku-Místku |
| E-mail : | greenlux@greenlux.cz |
