Napájecí zdroj 12W (LED driver) 230V/12V IP20 plastový (ADM1212) Greenlux GXLD100
Napájecí zdroj 12W 230V/12V Greenlux GXLD100
Parametry:
Jmenovité napětí (V): 110-264
Jmenovitý kmitočet (Hz): 50/60
Max. proud (A): 1
Max. výkon (W): 12
Pracovní teplota: -10 +50RoHS: RoHS
Stupeň krytí IP: IP20
Třída izolace: II
Váha (g): 50
Výstupní napětí (V): 12V DC
Délka (mm): 89
Výška (mm): 23
Šířka (mm): 39
Certifikační znaky: CE
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Napájecí zdroje a napaječe pro LED osvětlení |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 5902135123539 |
| Šířka (mm): | 39 mm |
| Výška (mm): | 23 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Délka (mm): | 89 mm |
| Jmenovité napětí (V): | 110-264 V |
| Montáž na normálně zápalné podklady: | Ano |
| Třída izolace: | II |
| Výstupní napětí (V): | 12V DC |
| Certifikační znaky: | CE |
| Výrobní společnost : | Greenlux s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Na Zbytkách 41 739 01 Staré Město u Frýdku-Místku |
| E-mail : | greenlux@greenlux.cz |
