Napájecí zdroj 200W (LED driver) M-SLIM 230V/12V IP20 (ADLS-200-12) Greenlux GXLD116
ELEKTRONICKÝ DRIVER LED
• určeno pro vestavné použití
• stabilizované výstupní parametry
• ochrana proti:
- zkratu
- přetížení
- přepětí
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Napájecí zdroje a napaječe pro LED osvětlení |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5902135119433 |
| Šířka (mm): | 68 mm |
| Výška (mm): | 40 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Délka (mm): | 223 mm |
| Jmenovité napětí (V): | 180-264 V |
| Montáž na normálně zápalné podklady: | Ano |
| Třída izolace: | I |
| Výstupní napětí (V): | 12V DC |
| Certifikační znaky: | CE |
| Výrobní společnost : | Greenlux s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Na Zbytkách 41 739 01 Staré Město u Frýdku-Místku |
| E-mail : | greenlux@greenlux.cz |
