Napájecí zdroj 230V/12V 60W, 5A typ ML-732.029.45.0 IP67 hliníkové McLED
napájecí zdroj pro LED pásky s výstupním napětím 12V výkonem 60W 5A krytím IP67 v hliníkovém pouzdře, vstupním napětím 230V
- výkon : 60W ( při výběru zdroje počítejte s výkonovou rezervou minimálně 20% )
- výstupní napětí : 12V
- vstupní napětí : 170-250VAC, 47-63Hz
- materiál krytu: hliník
- rozměry: 182x72x45mm
- hmotnost: 850g.
- výrobní kód: ML-732.029.45.0
- krytí : IP67 vhodné pro použití ve venkovním prostředí
- materiál pouzdra : hliník
připojení : na svorkovnici
nebo doplnění i vidlici a konektor (nejsou součástí dodávky)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Napájecí zdroje a napaječe pro LED osvětlení |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.56 kg |
| EAN: | 8594059194565 |
| Napětí (V): | 230 V |
| Příkon (W): | 60 W |
| Výrobní společnost : | McLED s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Vídeňská 185 252 50 Vestec Česká republika |
