Napájecí zdroj 230V/12V 100W ML-732.060.45.0 hliníkové provedení McLED
Napájecí zdroj 100W/12V McLED ML-732.060.45.0
Nápájecí zdroj vhodný pro napájení LED pásků 12V. Díky svému hliníkovému tělu a krytí IP67 je možné použití ve venkovním prostředí, ale také v interiérech.
Technické parametry:
příkon: 100W
výstupní napětí: 12V
výstupní proud: 8,33A
materiál: hliník
krytí: IP67
rozměr: 216x52x35mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Napájecí zdroje a napaječe pro LED osvětlení |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595607233934 |
| Šířka (mm): | 52 mm |
| Výška (mm): | 35 mm |
| Krytí (IP): | 67 |
| Délka (mm): | 216 mm |
| Napětí (V): | 12 V |
| Příkon (W): | 100 W |
| Výrobní společnost : | McLED s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Vídeňská 185 252 50 Vestec Česká republika |
