Napájecí zdroj 24W (LED driver) 230V/12V IP20 plastový (ADMX2412) Greenlux GXLD191
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Napájecí zdroje a napaječe pro LED osvětlení |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5902135135327 |
| Šířka (mm): | 44 mm |
| Výška (mm): | 28 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Délka (mm): | 115 mm |
| Jmenovité napětí (V): | 110-264 V |
| Montáž na normálně zápalné podklady: | Ano |
| Třída izolace: | II |
| Vstupní napětí (V): | 12V DC |
| Certifikační znaky: | CE |
| Výrobní společnost : | Greenlux s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Na Zbytkách 41 739 01 Staré Město u Frýdku-Místku |
| E-mail : | greenlux@greenlux.cz |
