Napájecí zdroj 30W (LED driver) 230V/12V IP67 (SMLD-30-12) Greenlux GXLD172
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED driver |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5902135131794 |
| Šířka (mm): | 20 mm |
| Výška (mm): | 20 mm |
| Krytí (IP): | IP67 |
| Délka (mm): | 277 mm |
| Jmenovité napětí (V): | 220-264 V |
| Montáž na normálně zápalné podklady: | Ano |
| Třída izolace: | I |
| Výstupní napětí (V): | 12V DC |
| Certifikační znaky: | CE |
| Výrobní společnost : | Greenlux s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Na Zbytkách 41 739 01 Staré Město u Frýdku-Místku |
| E-mail : | greenlux@greenlux.cz |
