Napájecí zdroj 320W (LED driver) 230V/24V IP65 Mean Well HLG-320H-24-A
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED driver |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8592660152899 |
| Šířka (mm): | 90 mm |
| Výška (mm): | 43 mm |
| Krytí (IP): | IP65 |
| Délka (mm): | 252 mm |
| Jmenovité napětí (V): | 90-305 V |
| Jmenovitý výkon (W): | 320 W |
| Třída izolace: | I |
| Vstupní proud (IN): | 1,65 A |
| Výstupní napětí (V): | 24 |
| Výstupní proud (OUT): | 13,34 A |
| Certifikační znaky: | CE |
| Výrobní společnost : | AKAM s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Vodařská 232/2 619 00 Brno - Horní Heršpice Česká republika |
| E-mail : | info@akam.cz |
