Napájecí zdroj 35W (LED driver) 230V/24V IP67 (ZPV-35-24) Greenlux GXLD312
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED driver |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5907775754754 |
| Šířka (mm): | 32 mm |
| Výška (mm): | 29 mm |
| Krytí (IP): | IP67 |
| Délka (mm): | 148 mm |
| Jmenovité napětí (V): | 90-264 V |
| Jmenovitý proud (mA): | 400 mA |
| Jmenovitý výkon (W): | 35 W |
| Montáž na normálně zápalné podklady: | Ano |
| Třída izolace: | II |
| Výstupní napětí (V): | 24 |
| Výstupní proud (OUT): | 1,46 A |
| Certifikační znaky: | CE |
| Výrobní společnost : | Greenlux s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Na Zbytkách 41 739 01 Staré Město u Frýdku-Místku |
| E-mail : | greenlux@greenlux.cz |
