Napájecí zdroj 36W (LED driver) 230V/12V IP20 plastový (ADMX3612) Greenlux GXLD192
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED driver |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5902135135341 |
| Šířka (mm): | 46 mm |
| Výška (mm): | 29 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Délka (mm): | 140 mm |
| Montáž na normálně zápalné podklady: | Ano |
| Třída izolace: | II |
| Vstupní napětí (V): | 12V DC |
| Certifikační znaky: | CE |
| Výrobní společnost : | Greenlux s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Na Zbytkách 41 739 01 Staré Město u Frýdku-Místku |
| E-mail : | greenlux@greenlux.cz |
