Napájecí zdroj 36W (LED driver) 230V/12V IP67 Mean Well LPV-35-12
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED driver |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8592660147260 |
| Šířka (mm): | 40 mm |
| Výška (mm): | 30 mm |
| Krytí (IP): | IP67 |
| Délka (mm): | 148 mm |
| Jmenovité napětí (V): | 90-264 V |
| Jmenovitý výkon (W): | 36 W |
| Třída izolace: | II |
| Vstupní proud (IN): | 0,7 A |
| Výstupní napětí (V): | 12 |
| Výstupní proud (OUT): | 3 A |
| Certifikační znaky: | CE |
| Výrobní společnost : | AKAM s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Vodařská 232/2 619 00 Brno - Horní Heršpice Česká republika |
| E-mail : | info@akam.cz |
