Napájecí zdroj 60W, DC12V/5A IP20, McLED ML-732.072.11.0
LED napěťový zdroj pro LED pásky 60W, výstup DC 12V/5A. IP20. Vstupní a výstupní svorkovnice. Vstupní napětí 220 - 240V AC, materiál krytu: plast, barva bílá. Rozměry 185x64x22mm, hmotnost 0,23kg. Zdroj SELV, certifikáty: CE, RoHS, MM, F. Při výběru zdroje počítejte s výkonovou rezervou min. 20%.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Napájecí zdroje a napaječe pro LED osvětlení |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8595607243148 |
| Hloubka (mm): | 64 mm |
| Výška (mm): | 22 mm |
| Krytí (IP): | 20 |
| Délka (mm): | 185 mm |
| Výrobní společnost : | McLED s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Vídeňská 185 252 50 Vestec Česká republika |
