Napájecí zdroj 60W (LED driver) 230V/24V IP67 Mean Well LPV-60-24
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED driver |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8592660147291 |
| Šířka (mm): | 42 mm |
| Výška (mm): | 32 mm |
| Krytí (IP): | IP67 |
| Délka (mm): | 162 mm |
| Jmenovité napětí (V): | 90-264 V |
| Jmenovitý výkon (W): | 60 W |
| Třída izolace: | II |
| Vstupní proud (IN): | 1 A |
| Výstupní napětí (V): | 24 |
| Výstupní proud (OUT): | 2,5 A |
| Certifikační znaky: | CE |
| Výrobní společnost : | AKAM s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Vodařská 232/2 619 00 Brno - Horní Heršpice Česká republika |
| E-mail : | info@akam.cz |
