Nosič přístrojový 2 zásuvky PNLP 35 2Z bříza růžová
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lišty podlahové, podlahové systémy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.083 kg |
| EAN: | 8595057669239 |
| Barva: | Zlato/bronz |
| Materiál: | Plast |
| Bezhalogenové: | Ne |
| Délka (mm): | 96 mm |
| Druh přístroje: | Kanálová zásuvka/spínač |
| Druh upevnění: | Vnitřní |
| Kvalita materiálu: | PVC |
| Množství v balení: | 1 |
| Ochranná fólie: | Ne |
| Počet jednotek: | 2 |
| Provedení: | Hladké |
| Šířka otvoru: | 66 mm |
| Šířka víka: | 149 mm |
| Výška otvoru: | 66 mm |
| Výrobní společnost : | KOPOS KOLÍN a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Havlíčkova 432 280 02 Kolín Česká republika |
| E-mail : | kopos@kopos.cz |
