Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.173 kg |
| EAN: | 8595057658028 |
| Barva: | Stříbrná |
| Materiál: | Ocel |
| Bezhalogenové: | Ano |
| Délka (mm): | 90 mm |
| Druh přístroje: | Kanálová zásuvka/spínač |
| Druh upevnění: | Vnitřní |
| Kvalita materiálu: | Ostatní |
| Množství v balení: | 1 |
| Počet jednotek: | 1 |
| Provedení: | Hladké |
| Průměr otvoru: | 60 mm |
| Šířka víka: | 108 mm |
| Výrobní společnost : | KOPOS KOLÍN a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Havlíčkova 432 280 02 Kolín Česká republika |
| E-mail : | kopos@kopos.cz |
